Чудова традиція від представництва ГО «Об’єднання «САМОПОМІЧ» в Білій Церкві мала продовження 27 жовтня в дендропарку «Олександрія». «АРТ-Пікнік біля Ротонди» – свято, яке приємно відвідати осінніми днями всією родиною. Вже вчетверте ми зібрали білоцерківців для того, щоб приємно провести час та насолодитися красою осіннього парку. На чудовій галявині перед однією з найвизначніших пам’яток архітектури були організовані різноманітні локації, які мали на меті охопити містян різного віку та задовольнити естетичні смаки всіх жителів, які завітали на свято.

Гостей зустрічала неймовірна фотозона. Локація з неповторним осіннім колоритом, яка надала можливість всім охочим зробити гарні фото, які впродовж років даруватимуть приємні спогади про цьогорічне свято.

Зі сцени для відвідувачів лунала музика. Для виступу було запрошено тріо «Родина», які дарували свій талант та надзвичайно професійно виконували і сучасні, і класичні твори. Музика була настільки захопливою, що присутні аплодували в такт композицій і навіть підтанцьовували. Також вже традиційно на сцені виступив музичний гурт «Половина серця 2». Це вихованці Білоцерківського будинку-інтернату і, на нашу думку, надзвичайно важливо збільшувати ступень участі всіх громадян в житті міста. Запальні танці виконували колектив сучасної хореографії «Авангард» та зразково-аматорський хореографічний колектив «Надія».

Зі сцени з вітальним словом до присутніх звернулись депутати Київської обласної ради від «Об’єднання «САМОПОМІЧ».

Наталія Бігарі привітала присутніх з цією подією: «Гадаємо з кожним роком гостей цього чудово свята буде все більше і більше. Оскільки саме тут є можливість дружньо поспілкуватися з депутатами, поговорити з представниками міської та обласної влади про досягнення та проблеми сьогодення». Вона побажала присутнім зберегти отриманий настрій якнайдовше.

Наталя Боровська відзначила, що завжди рада бути на «АРТ-Пікніку» в дендропарку «Олександрія» аби поспілкуватися з білоцерківцями. Побажала присутнім приємних емоції від заходу та міцного здоров’я аби ще довгі роки приходити на це чудове свято.

Вчергове було проведено етап конкурс малюнку серед дітей «Я люблю Білу Церкву», де найменші змогли проявити свій талант. Всім відомо, що сприйняття дітей найправдивіше та найщиріше. Тож споглядати Білу Церкву їхніми очима було дуже пізнавально. Переможці конкурсу отримали подарункові сертифікати.

На окремій локації, один з найвідоміших істориків Білої Церкви, Євген Чернецький познайомив присутніх з історією міста та парку. Його розповідь змусила поглянути на історію створення парку зовсім з іншого боку. А для тих, хто цікавиться своїм містом і парком була проведена імпровізована вікторина зі справжніми подарунками.

Незважаючи на теплу погоду та яскраве сонце гарячий чай не буває зайвим. Тож пригоститися ним мали можливість всі охочі. Особливо, якщо врахувати, що він був на різний смак та ще й зі смаколиками. Якщо дорослі обирали печиво, то діти особливо зраділи цукеркам.

Але для білоцерківців щорічний «АРТ-Пікнік біля Ротонди» має не лише естетичне значення. Тут кожен мав змогу зустрітися з міськими та обласними депутатами фракції «Об’єднання» Самопоміч», а також з очільником міста Геннадієм Диким та особисто поспілкуватися та озвучити свої пропозиції щодо подальшого розвитку міста. Приємно зазначити, що окрім зауважень було почуто дуже багато слів вдячності.

І вже вчетверте дивлячись в очі присутнім, безпосередньо спілкуючись з ними, розуміючи підтримку та вдячність згадуємо гасло «В єдності – сила». Насправді такі зустрічі дають нам сили й наснаги не опускати руки та надалі працювати для людей.