Добігає кінця ще один сільськогосподарський рік – і знову доброзичливі та гостинні мешканці села Деремезни Обухівського району усією громадою відзначають одну з важливих подій літа – День села. Недарма святкування припадає на першу суботу серпня – це можливість відпочити від напруги жнив. Навіть маленька довідка про це село вражає: історія селища починає свій початок від першої згадки у 1240 році. Майже за 800 років свого існування ця земля зазнавала біль, знищення, але також була і радість розквіту. Сьогодення привносить в життя свої випробування, але люди цього краю життєрадісні і наполегливі, завжди тримають відкритими свої двері для сусідів та гостей.

За більше ніж два роки знайомства з мешканцями села Деремезна – ми кожного разу знову і знову переконуємося в працелюбності та наполегливості цих чудових людей. Не зважаючи на випробування часу, не зважаючи на відносно не велику кількість мешканців – ця щедра українська земля завжди народжувала талановитих та сміливих людей. Ось тільки деякі з них: драматург та художник Кулик М.І, кавалер трьох орденів Трудової Слави Главацька Н.І. та багато інших. А сьогодні тут мешкають чотири Матері-героїні та тринадцять учасників бойових дій.

Люди цього краю вміють не тільки працювати, а й відпочити. Так і цього разу на День села святкування відбувалося в колі громади села та запрошених гостей. З привітаннями та подарунками на свято також завітала і наша команда «Об’єднання «САМОПОМЧ» Обухівського району.

Привітати громаду та привнести гумор та радість ми запросили чудового пародиста в ролі Вєрки Сердючки, веселі конкурси та жарти додали перчинки до свята. А для маленьких мешканців справжнім святом стали чудові феї-аніматори, які невтомно заводили з дітьми ігри та забави. Кульмінацією події стало яскраве Шоу Бульбашок. Діти шкільного віку теж не залишилися без уваги – вони отримали корисні подарунки до першого вересня.

Ми бачимо – спільні зусилля завжди ведуть до кращого результату. Як кажуть в народі: Добре тим живеться, де гуртом сіється і жнеться. Тому ми будемо і надалі працювати разом на нашій рідній землі бо «В ЄДНОСТІ – СИЛА!»

 

Паата Давітідзе,
Голова Обухівської районної організації
ПП «Об’єднання «САМОПОМЧ»