Влада зробила все, щоб депутати Київської обласної ради не змогли бути присутніми на сьогоднішньому публічному заході з представлення нового очільника області. Про це повідомив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Роман Титикало.

«Все почалося з того, що телефонограма з запрошенням на офіційний захід, який повинен розпочатись об 11:00,  була надіслана на електронну пошту менш ніж за годину до його початку,  о 10:06. Перенести за 54 хвилини заплановані заздалегідь зустрічі з виборцями, доїхати до будівлі обласної адміністрації, а також пройти всі перевірки служби безпеки у зв’язку з приїздом президента – з об’єктивних причин виявилось неможливим», – повідомив Роман Титикало.

За словами обласного депутата Олексія Дорошенка, він знаходився в будинку обласної ради, коли стало відомо про публічний захід. «Не дивлячись на те, що я був біля місця події, мене не пропустили. Офіційна позиція така: дозвіл на участь мають тільки запрошені гості за списками Адміністрації президента. Це повна нісенітниця, коли депутатів, яким доведеться працювати з новопризначеним губернатором, не допускають на його публічне представлення в обласній раді», – повідомив Олексій Дорошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *