Таке рішення прийняв Провід політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» сьогодні, 18 лютого.

Про це повідомила народний депутат фракції «Самопоміч» Ірина Сисоєнко: «Ми не можемо більше перебувати в коаліції, яка існує за рахунок змови олігархів проти добробуту нашої країни! Заяву про вихід з коаліції підписали всі народні депутати фракції. Будемо формувати європейську опозицію та боротись за ефективне управління державою».

Провід партії ухвалив: визнати неможливим подальше перебування «Об’єднання «Самопоміч» в союзі з політичними силами, які стали учасниками олігархічного перевороту в парламенті та припинити участь в парламентській коаліції. Фракції Об’єднання має ініціювати зміни до Закону України «Про вибори» з метою проведення наступних парламентських виборів на основі відкритих виборчих списків.

Водночас «Об’єднання «Самопоміч» закликає до співпраці народних депутатів від Блоку Петра Порошенка та «Народного Фронту», які вважають для себе неприйнятною участь в організації цементування влади, клептократії та олігархії, вийти зі своїх фракцій, чітко задекларувати свою позицію та спільно координувати дії для захисту парламентаризму в Україні. Для цього планується також ініціювати створення платформи для об’єднання експертних та громадських середовищ на національному та регіональному рівнях з метою узгодження спільних позицій щодо Конституції України, економічного розвитку та зростання добробуту людей, реформ в ключових галузях та розробки плану дій для досягнення цих цілей.

«Ми запрошуємо експертні, громадські середовища до більш тісної співпраці по напрацюванню рішень для справжнього розвитку галузей, а не «імітації» реформ», – зазначила Ірина Сисоєнко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *