На перевагу від інших політичних сил «Об’єднання «Самопоміч» продовжує комунікацію з мешканцями Київської області і у міжвиборчий період.  Фракція «Об’єднання «Самопоміч» активно долучилась до роботи у Київській обласній раді, а команда Київської обласної організації активізує роботу на місцях.

У суботу, 19 грудня, Ірина Сисоєнко, керівник Київської обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» разом із командою провела ряд зустрічей з громадою Київщини.

«Насамперед, поспілкувались з мешканцями села Підгірці. Безлад, який існує на місцях, вражає своїми масштабами», – розповідає Ірина Сисоєнко. «Неймовірного розміру сміттєзвалище навколо села може невдовзі стати однією з найбільших екологічних проблем області на межі епідемії туберкульозу. Для місцевих жителів абсолютно недоступною є медична допомога через відсутність лікарів, у тому числі терапевта і педіатра. У школі та дитячому садочку панує повна антисанітарія. При цьому, місцева влада, представники якої обирались за принципом «брат-кум- сват», закриває очі на ці проблеми, опікуючись вирішенням власних питань та задоволенням своїх потреб».

Представники «Самопомочі» за результатами зустрічі зібрали всі звернення і скарги, які одразу будуть запущені на опрацювання.

«Роботи вистачить на декілька тижнів», – зазначає Ірина Сисоєнко і обіцяє, що обов’язково завітає в гості до новообраного сільського голови під Новий Рік.

Зустрічі з громадою було проведено також у м. Обухів, Фастів та Білій Церкві. Зокрема, у неділю в Білій Церкві за ініціативи Ірини Сисоєнко було проведено семінар з грудного вигодовування для молодих та майбутніх мам.

facebook

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *