Необхідність реформування чи не найважливішої галузі, від чіткої діяльності якої напряму залежить здоров’я та життя людини – медицини – в Україні обговорюється роками. Наявність норм, котрі діють в галузі охорони здоров’я ще з радянських часів, значно гальмує розвиток галузі в цілому, сприяє розквіту корупції на місцях. А це в свою чергу викликає значну кількість скарг від громадян, які звертаються за допомогою не тільки до представників місцевих органів влади, але й до народних обранців найвищого рівня.

Саме велика кількість звернень мешканців Броварщини до народного депутата України, заступника голови комітету Верховної ради України з питань охорони здоров’я Ірини Сисоєнко і стала приводом для неочікуваного візиту до Броварів, а точніше – до медичних закладів цього міста. Броварська центральна районна лікарня є потужним медичним закладом на 785 ліжок, з яких 125 в дитячій лікарні (всього в районі 900 ліжок, з них: 115 ліжок в сільських дільничних лікарнях), який забезпечує медичне обслуговування населення м. Бровари і Броварського району.

10 серпня Ірина Володимирівна разом з головою фракції Самопомочі у Броварській міській раді Тетяною Криловою та депутатом Броварської міської ради Юрієм Скотніковим поспілкувалася з головним лікарем  Броварської центральної районної лікарні Валентином Багнюком. У ході розмови піднімалися питання забезпечення медиків на місцях та оптимізації процесу впровадження основних позицій медичної реформи, одним з авторів та безпосереднім розробником якої є Ірина Сисоєнко. Окрім того, народний депутат разом з місцевими представниками депутатського корпусу від Самопомочі, оглянули медичні корпуси центральної районної лікарні, зокрема довгоочікуваного відділення гемодіалізу, та дитячого відділення БЦРЛ.

«Це основні речі, які мені було важливо подивитись, пересвідчитися на власні очі. Адже до мене неодноразово зверталися мешканці Броварщини з проханням допомогти у вирішенні нагальних питань саме у сфері медичного обслуговування», – каже Ірина Володимирівна.

Наразі у дитячому відділенні активно проводяться ремонтні роботи, облаштовуються не тільки палати, але й планується відкриття дитячого діагностичного та хірургічного відділень. У планах на майбутнє – повне оновлення дитячого відділення, проведення повноцінного капітального ремонту на усіх трьох поверхах закладу.

Що стосується затягування відкриття такого необхідного для броварчан та мешканців району відділення гемодіалізу, то народний депутат України пообіцяла всіляке сприяння якнайшвидшому позитивному вирішенню питання. Адже усе необхідне обладнання вже встановлено, кадрові питання теж вирішені, залишаться лиш декілька останніх кроків, зокрема, отримати дозвіл від обласного управління охорони здоров’я.

«Враження більше позитивне. Я бачу, що проводяться ремонтні роботи, я бачила нові відділення, які чекають на відкриття, тобто будь-які зміни, що направлені на покращення – будівництво, ремонт, реорганізація, запровадження і реалізація нових законів – це все одно буде на користь людям в кінцевому випадку. Тому в мене добрі відчуття, а ті недоліки, які є, вони є в будь-якій роботі, не помиляється лише той, хто нічого не робить і я зі свого боку готова допомагати, підтримувати і своєчасно реагувати, щоб кінцевий результат був такий, на який люди не будуть скаржитися, а будуть розуміти, що робота проводиться планомірна і для них ситуація в медицині все ж таки покращується», – відзначила народний депутат України Ірина Сисоєнко.