11 серпня в місті Обухів відбулася чергова конференція Київської обласної організації політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”. На порядку денному конференції було три питання: переобрання Голови організації, членів Виконавчого комітету, Контрольної комісії та питання щодо проведення відповідних реєстраційних заходів. В конференції взяли участь 46 делегатів.

Першим і найголовнішим питанням порядку денного було переобрання керівника обласної організації. Після звіту Ірини Сисоєнко про виконану роботу на посаді голови організації за 2 останні роки, делегатами було затверджено звіт та одноголосно переобрано на другий термін.

 

«Нам не було легко ці два роки й далі також знаю, що легше не буде, але ми точно знаємо, що хочемо зробити в Київській області для тих, хто нас обрав. І вірю, що маючи спільні принципи та цінності – нам це вдасться! Для мене велика відповідальність бути далі керівником партійної організації, але і не менше задоволення працювати з кожним з Вас в одній команді!» – Ірина Сисоєнко, Голова Київської обласної організації ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ».

 

Також на конференції було пролонговано роботу Виконавчого комітету та Контрольної комісії Київської обласної організації, обраних 29 жовтня 2016 року. До Виконавчого комітету ввійшли: Ірина Сисоєнко (народний депутат України, голова Київської обласної організації ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ»), Юрій Опенько (керівник депутатської фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ» в Київській обласній раді), Ольга Бабій (депутат Київської обласної ради, голова Комісії КОР з питань бюджету та фінансів), Роман Титикало (голова Києво-Святошинської районної організації, депутат Київської обласної ради, голова Комісії КОР з питань регламенту, депутатської діяльності, законності та правопорядку), Володимир Притуленко (голова Фастівської міської організації), Володимир Малюга (юрист офісу та Керуючий справами Київської обласної організації), Роман Іваненко (член Дорадчої ради «Об’єднання «САМОПОМІЧ» в Київській обласній раді); Тетяна Немирович (гром. активіст).

До Контрольної комісії обласної організації було обрано Іванну Савіцьку (координатор проектів Київської обласної організації), Максима Іващенка (керівник депутатської фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ» в Переяслав-хмельницькій міській раді, голова Переяслав-Хмельницької міської організації) та Романа Кудя (депутат Фастівської міської ради).

Крім розгляду питань про переобрання керуючих органів організації на конференції також розглядалося питання  про проведення відповідних реєстраційних заходів. Учасниками заходу було вирішено подати необхідні документи уповноваженому органу для взяття до відома про переобрання керівних органів Київської обласної організації та уповноважити на це Керуючого справами Київської обласної організації Володимира Малюгу.