У п’ятницю, 3 червня, за ініціативи народного депутата України Ірини Сисоєнко відбудеться спільна з керівництвом Міністерства охорони здоров’я та Київської обласної держадміністрації нарада щодо реформування екстреної медичної допомоги та створення притрасових травматологічних центрів.

«Успіх і повнота реалізації завершального етапу реформування системи екстреної медичної допомоги в Україні в цілому та зокрема у Київській області залежить насамперед від декількох аспектів: наповнення бюджету, ефективного використання цих коштів, розуміння, як це має працювати (ефективний менеджмент), та найголовніше – БАЖАННЯ керівників області впроваджувати реальні зміни», – заявила заступник голови Комітету ВР з охорони здоров’я Ірина Сисоєнко.

Нагадаємо, що Київщина готується до запровадження пілотного проекту реорганізації допомоги постраждалим з травмами. В рамках якого будуть організовані 3-4 сучасні притрасові травмоцентри на трасах: на Одесу, на Житомир, на Харків.

До участі в нараді також запрошені керівники районних адміністрацій, головні лікарі медичних закладів на базі яких буде впроваджуватись пілотний проект, громадські активісти.