Машини швидкої допомоги, єдина диспетчерська служба, фінансування онкодиспансерів та проведення Медичного форуму Київщини – це ті питання, які вчора народний депутат Ірина Сисоєнко разом з керівництвом Київоблради обговорювала на спільній зустрічі.

«Під час свого виступу, я сфокусувала увагу на вирішенні саме тих проблем, які найбільш актуальні для місцевих громад – адже протягом місяця, ми з активістами районних осередків «Самопоміч» проводили моніторинг всіх медичних закладів», – підкреслила заступник голови Комітету ВР з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко.

Питання, які обговорювали на зустрічі:

1. Терміново вирішити одну із головних проблем – створення єдиної диспетчерської служби екстреної медичної допомоги.

2. Забезпечення спеціальним автотранспортом. Досі, у більшості районів немає чи не вистачає машин швидкої допомоги. Загалом Київщина потребує щонайменше 83 спеціальних автомобілів!

3. Завершити реформу розподілення повноважень (фінансування) між первинною та вторинною ланками. Вже лютий, а у деяких районах все ще існує плутанина.

4. Онкологія. Питання забезпечення онкологічних диспансерів. Жахливі умови, в яких лікуються тисячі людей. Насамперед, у Білій Церкві потрібно привести у лад приміщення, закупити нове обладнання.

«Окремим пунктом було презентовано проведення наприкінці березня – Медичного форуму Київщини, на який буде запрошено іноземних гостей, мерів найбільших українських міст, голів обласних адміністрацій. Це буде справжній експертний майданчик, на якому медики Київщини зможуть безпосередньо поспілкуватися з представниками інших регіонів і навіть країн та обрати найкращі практики з реформування медичної галузі», – заявила Ірина Сисоєнко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *