Народний депутат «Об’єднання «Самопоміч», заступник голови парламентського Комітету з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко днями відвідала Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

bez-ymeny-2«Від початку роботи в парламенті я веду боротьбу за розвиток служби екстреної медичної допомоги, в тому числі за створення належних умов для медичних працівників та водіїв машин швидкої допомоги. Переконана, що збереження життя людей саме в їх руках. І перше, що я зробила, зайшовши у Київський обласний центр ЕМД – поцікавилась у бухгалтерії, як же реалізовується урядова обіцянка «підвищення заробітних плат медикам» та підвищення «мінімалки» до 3200 грн., яку уряд подав як «шалену перемогу над бідністю», – розповіла Ірина Сисоєнко.
bez-ymeny-2

Відтак, за словами нардепа, у січні санітарка, фельдшер, водій – всі однаково одержать по 2575 грн.
Лікар невідкладних станів – 2800 грн, головний лікар філії – Броварської станції екстреної медичної допомоги – 3500 грн, фельдшер зі стажем понад 20 років – 5500 грн, лікар-анестезіолог зі стажем понад 30 років одержить 5900 грн.

bez-ymeny-2«У якій державі медичних працівників, від яких залежить життя громадян країни, уряд не цінує і платить їм менше, ніж комерційна установа прибиральниці? Другий рік поспіль я вимагаю і продовжуватиму вимагати прийняття в другому читанні законопроекту №1164, який стосується оплати праці працівників екстреної медичної допомоги. Моя поправка з голосу про закладення коштів в Державний бюджет-2017 саме на службу екстреної медичної допомоги набрала 220 голосів в залі парламенту, для прийняття не вистачило всього 6. Однак я буду продовжувати боротись і надалі вносити зміни в бюджет, щоб це фінансування відбулось!» – наголошує Ірина Сисоєнко.
bez-ymeny-2