В Київській області триває тиждень безкоштовної діагностики захворювань молочної залози. Дану акцію було ініційовано Київською обласною організацією «Об’єднання «САМОПОМІЧ» спільно з народним депутатом України, заступником голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Іриною СИСОЄНКО. Цього тижня в чотирьох містах, а саме Біла Церква, Боярка, Вишгород та Переяслав-Хмельницький жінки матимуть змогу прослухати курс лекцій щодо попередження та ранньої діагностики захворювання раком молочної залози, пройти обстеження в лікаря мамолога та на апараті УЗД.

Місто Біла Церква та Боярка вже прийняло близько 300 жінок. Сьогодні акція проходить в місті Вишгород та завтра в Переяславі-Хмельницькому. Як виявилось, кількість охочих пройти перевірку серед жінок є велика, що є підтвердженням актуальності даної проблеми в Київській області.

А закінчиться тиждень лекцією в Київському обласному онкологічному диспансері від італійського професора на тему “Рання діагностика онкологічних захворювань”, яка розрахована на сімейних лікарів.

Київська обласна організація «Об’єднання «САМОПОМІЧ» планує і надалі організовувати подібні заходи, тому що здоров’я людей – це майбутнє нації.