У Київській області 120 працівників комунальної Академії неперервної освіти не отримали заробітну плату за січень 2018 року. Установа, яка надає послуги підвищення кваліфікації освітянам Київщини і не тільки, залишилася без фінансування, заявила Ольга Бабій, голова бюджетної комісії Київської обласної ради, член фракції Об’єднання “Самопоміч”.
“Особисто в мене складається таке враження, що ситуація створена штучно” – коментує пані Бабій. – “В листопаді-грудні 2017 року під час формування бюджетного розпису на 2018 рік департамент освіти Київської обласної адміністрації не подав заклад в мережу фінансування через сумніви, за яким кодом фінансувати. Чи це брак професіоналізму, чи недбалість, питання залишається відкритим”.
Ольга Бабій закликала обласну владу знайти фінансування для Академії неперервної освіти, а також розібратися та знайти вихід з конфлікту між установою та департаментом освіти. У бюджетній комісії Київської обласної ради вже підготували відповідне рішення.
“На жаль, багато людей, приходячи до влади, не усвідомлють, що це річ тимчасова. Що не можна через амбіції залишати без тої мізерної викладацької заробітної плати великий педагогічний колектив. А ми за кодами класифікатора людей не бачимо. І думати наперед, як видно, багатьох не вчили” – обурюється голова комісії.
Довідка. 
Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» – це регіональний навчальний, науково-методичний, інформаційний та координаційний центр безпе­рервної освіти педагогічних працівників та управлінських кадрів.
Тут підвищують свій фаховий рівень педагоги та і управлінці системи загальної середньої освіти регіону. Усі програми Академії направлені на розвиток творчого потенціалу кожного педагога, управлінця, його інтелектуального і загальнокультурного рівня, оновлення професійних знань та вдосконалення набутих компетенцій, розгортання науково-дослідницької, експериментальної роботи у освітніх закладах області.
Визнанням високого статусу закладу є нагородження Гран-Прі «Лідер післядипломної педагогічної освіти України – 2011» та Гран-Прі «Лідер післядипломної освіти України – 2013» Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади – 2011», золотими медалями Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» протягом 2007–2015 років, дипломами І ступеня Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» у 2014, 2015 роках. У 2016 році КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» виборює Гран-прі Сьомої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016».