ПІДВЕДЕННЯ ПЕРШИХ ПІДСУМКІВ НА ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ ПІДГРУП РОБОЧОЇ ГРУПИ ЩОДО РЕОРГАНІЗАЦІЇ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я КИЇВЩИНИ

Громадська організація “Рух рефом” завдячує народному депутату Верховної Ради України Сисоєнко Ірині Володимирівні, голові Комісій з охорони здоров’я Київської обласної ради Бігарі Н.В., головному лікарю Комунального закладу «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Курмишову О.В. за плідну роботу на засіданні загальних зборів підгруп Робочої групи щодо реорганізації системи охорони здоров’я Київщини, яке відбулось 17 серпня 2016 року.

У ході обговорень проблематики системи охорони здоров’я Київщини було прийнято ряд важливих рішень та підведено перші підсумки спільної роботи.

Нагадуємо, що на разі створена Робоча група щодо реорганізації системи охорони здоров’я Київщини з профільними підгрупами за напрямами:

  • Підгрупа з питань розвитку Екстреної медичної допомоги
  • Підгрупа з формування Госпітальних округів.
  • Підгрупа з питань розвитку Первинної медико-санітарної допомоги.
  • Підгрупа з питань розвитку Медичного страхування.
  • Підгрупа з питань створення Спостережних Рад.
  • Підгрупа Програма «Онкологія».

До кожної з підгруп входять фахівці за відповідним напрямом, які мають на меті зробити реформування галузі охорони здоров’я максимально ефективним, зробити медицину якісною та доступною для усіх громадян. Протягом останніх двох місяців експерти ГО «Рух Реформ» проводять збір даних анкет, що були надіслані у кожний медичний заклад Київської області та аналіз інформації щодо стану медичних закладів Київщини. Згідно з зібраними даними надаються рекомендації щодо реформування галузі з урахуванням державних та світових нормативів та розробляється Дорожня карта реалізації реформування системи охорони здоров’я Київщини. Рухаємось спільно з  Авраменко Т.П., Діденко Л.О., Короленко В.В., Шкробанець И.Д., Куцельов С.В., Щедрин І.Л., Кисельов Е.М. та іншими фахівцями галузі охорони здоров’я.

На сьогодні визначені чіткі кроки реалізації проекту програми Білоцерківського госпітального округу, старт виконання програми почнеться найближчим часом. Переконані, що медицина в нашій країні може бути гідною та доступною для кожного мешканця села та міста!