«Всі призначення на найважливіші посади у міській раді будуть проходити через відкриті конкурси», – про це заявили на прес-конференції  Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий та народний депутат України Ірина Сисоєнко.

Конкурс на заміщення вакантних посад заступників міського голови буде оголошений після обговорення громадськістю та затвердження депутатським корпусом відповідного Положення. Строки проведення конкурсу: березень 2016 року.

Крім того, у рамках проведення реформ у медичній галузі, вперше в Україні, в місті Біла Церква на базі громадських приймалень народного депутата Ірини Сисоєнко починає діяти пілотний проект із захисту прав пацієнтів.

Завдання пілотного проекту – зробити медичну галузь комфортною для українців. У першу чергу, це організація правової допомоги мешканцям, а також якісний збір даних з приводу порушень прав пацієнтів, – прокоментувала пані Сисоєнко.

За її словами, підсумком пілотного проекту стануть громадські слухання в парламенті і подальший розгляд правок до законодавства, де будуть чітко прописані права лікарів і пацієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *