При таких податках не злітають. Одне з перших рішень над яким почне працювати Андрій Садовий ставши Президентом України, буде введення “податку на виведений капітал” замість “податку на прибуток”. Про це під час сьогоднішньої зустрічі з працівниками білоцерківського підприємства “Укрінтерм” заявив Андрій Садовий.

“На сьогодні ми маємо такий об’єм податків, при яких не можливий економічний розвиток країни. Це не реально. При таких податках не злітають. Я б замість “податку на прибуток” почав вводити “податок на виведений капітал”. Це є практика багатьох успішних країн” – пояснює Андрій Садовий.

Питання економіки не єдине, що цікавило учасників зустрічі. Не менш цікавим було почути думку кандидата на посаду Президента України щодо обіцянок зменшити ціну на газ.

“На сьогодні ми добуваємо 21 млрд метрів кубічних газу в рік. Для того, щоб повністю покрити власні потреби у житлово-комунальній сфері та промисловості, нам потрібно орієнтовно 31-32 млрд. Але питання, чому ми досі не видобуваємо більше українського газу? А відповідь дуже проста, тому що не було такої політики в державі. Ті люди, які обіцяють зменшити ціну на газ, вони при владі вже останніх 27 років. З 90-их років всі корупційні гроші зароблялися саме на російському газі. Вони заводили цей газ в Україну і на цьому робилися махінаційні оборудки. Тому обіцянки зменшити ціну на газ у 2-4 раз – це не правда” – переконаний Андрій Садовий.

В цій зустрічі разом з кандидатом на посаду Президента України Андрійом Садовим також взяли участь народний депутат України Iryna Sysoenko, депутати Білоцерківської міської та Київської обласної ради.