За ініціативою народного депутата Верховної Ради України Сисоєнко Ірини Володимирівни 7 вересня у м. Біла Церква проведено ряд зустрічей за участі представників влади, медичної спільноти та експертів щодо реформування системи охорони здоров’я Київської області.

Обговорення структури майбутньої лікарні інтенсивного лікування в розрізі відділень та кількості ліжок відбулось у Міській клінічній лікарні №2 (на базі якої і плануються створення лікарні інтенсивного лікування) за участі заступника з медичної частини – Ільченко Миколи Григоровича, начальника управління охорони здоров`я – Маслянко Павла Михайловича, заступника начальника управління охорони здоров`я – Гадіяк Людмили Василівни, керуючого справами виконавчого комітету міської ради – Свірського Максима Сергійовича, голови постійних комісій з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Київської обласної ради – Бігарі Наталі Володимирівни та експертів. Узагальнені статистичні дані районів майбутнього Білоцерківського госпітального округу, що зібрані та проаналізовані експертами, а саме по захворюванням, оперативним втручанням, ліжковому фонду, стали підґрунтям для живої дискусії навколо проекту.

Обговорення програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги міста відбулось в Упралінні охорони здоров”я Київської обласної державної адміністрації. На основі пропозицій та аналізів стану первинної медико-санітарної допомоги міста, запропонованих експертами, фахівці міського управління запропонували до обговорення проект мережі амбулаторій на базі ЦПМСД №2. На розгляд були підняті питання: охоплення населення проектною мережею, забезпечення закладів лікарями та медичним персоналом, фінансування мережі.