В м. Яготин, Київська область, збираються розмістити мігрантів з Сирії. Для них планують відкрити Пункт тимчасового розміщення. Місцеві жителі категорично проти такого рішення влади. Людей підтримав депутат Київського обласної ради, голова фракції партії «Об’єднання «Самопоміч» Роман Титикало.

Мешканці Яготина почали масово звертатися до міських органів самоврядування та депутатів з проханням не селити до них біженців з Близького Сходу. На їх думку для цього треба підготувати спеціальну інфраструктуру, сам пункт розміщення повинен розташовуватись не в центрі міста. Містяни насамперед бояться повторення німецького сценарію, розгулу насильства, збільшення рівня захворюваності та погіршення криміногенної ситуації. Крім того, люди нарікають, що у вирішенні такого важливого питання для громади, їх навіть не запитали, не поцікавились суспільною думкою. І це попри те, що влада наразі декларує відкритість своєї роботи.

Депутат обласної ради, голова фракції політичної партії Об’єднання Самопоміч Роман Титикало з огляду на величезний резонанс у суспільстві, і зокрема, серед мешканців Яготина, виніс на розгляд постійної комісії Київської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції звернення депутата Київської обласної ради Шахар’янца А.М. та Яготинської міської ради щодо недопущення продовження будівництва та введення в експлуатацію об’єкта незавершеного будівництва – Пункт тимчасового розміщення біженців в м. Яготині Київської області. Після його розгляду комісія рекомендувала підготувати звернення від Київської обласної ради, до Кабінету Міністрів України та Державної міграційної служби України щодо недопустимості розміщення в місті Яготин Пункту тимчасового розміщення біженців з іноземних держав. Обґрунтування було направлене до голови Київської обласної ради Ганни Старикової, з проханням винести на розгляд облради відповідний проект рішення.

Київська обласна рада в свою чергу підтримала звернення ініційоване депутатом Романом Титикалом до Прем’єр міністра України та Голови Державної міграційної служби України щодо припинення будівництва Пункту тимчасового розміщення та розгляду можливості передачі недобудованого об’єкту під потреби внутрішньо переміщених осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *