До депутатів Київської обласної ради звертаються мешканці сіл, селищ, міст з проханнями захистити їхні права на отримання земельних ділянок.

На сьогодні гостро постала проблема неврегульованості процедури розподілу земельних ділянок між громадянами, що мають право на їх отримання. За словами голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Романа Титикало до депутатів Київської обласної ради звертаються мешканці сіл, селищ, міст з проханнями захистити їхні права на отримання земельних ділянок на території, прилеглій до меж адміністративно-територіальних одиниць, де вони мешкають, зокрема, по причині передачі цих земель без врахування принципу прозорості і збалансованості інтересів зацікавлених осіб.

«Так, на сьогодні, присутні конфліктні ситуації із земельними ділянками у селах Бузівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області та у Сквирському районі Київської області, оскільки Головне управління Держземагенства у Київській області виділяє вказані землі  без урахування того, що отримання даних земель потребують мешканці зазначених населених пунктів, які, крім того, беруть фінансову участь у документальному оформленні земель», – повідомив Роман Титикало.

За його словами, порушуються права на землю як мешканців сіл, селищ, міст, так і воїнів – учасників АТО, яким законодавчо передбачено право на отримання земельних ділянок .

Постійна комісія з питань регламенту та запобіганню корупції Київської обласної ради (голова комісії – Роман Титикало) ініціювала звернення до голови Верховної Ради України щодо удосконалення процедури виділення земельних ділянок і проведення парламентських слухань для вивчення фактичного стану виконання законів України у вищевказаному питанні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *