На жаль, з такими твердженням вимушені жити мешканці міста Фастів.

У новорічні свята фастівчан сколихнула звістка про те, що міський голова Фастова Михайло Нетяжук  разом зі своєю більшістю на сесії Фастівської міської ради розірвали договір оренди з Комунальним закладом «Фастіський центр ПМСД». До складу цього закладу входить амбулаторія, в якій знаходилася дитяча поліклініка. Обурені мешканці організували акцію протесту, яка прогула на всю Україну. На акції протесту було надано доручення виборців своїм депутатам скликати негайно позачергову сесію та проголосувати за поновлення договору. 11 січня відбулась сесія, на якій громада міста разом з депутатами, які підтримують людей, вимагали від міського голови укласти договір оренди нежитлового приміщення за адресою: вул. І. Ступака, 11 з Комунальним закладом «Фастівський Центр первинної медико-санітарної допомоги». Після багатогодинної дискусії та суперечок людям вдалося відстояти права своїх дітей та домогтися від влади укладення договору. Міський голова всій громаді пообіцяв, що протягом місяця у дитячій поліклініці відбудеться ремонт в одній частині, а потім в іншій.

8 лютого відбулась чергова сесія Фастівської міської ради, на якій на дитячу поліклініку було виділено кошти:
– 120000 тис. – капітальний ремонт підвалу на вул. І. Ступака;
– 1480000 тис. – капітальний ремонт амбулаторії на вул. І. Ступака;
– 500000 тис. – на обладнання для амбулаторії.

13 червня 2018 р. Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням розподілив субвенцію і на м. Фастів, зокрема на:
– 2135000 тис. – капітальний ремонт  амбулаторії на вул. І. Ступака;
– 2865000 тис. – придбання медичного обладнання для  амбулаторії на вул. І. Ступака.

Усі свідомі громадяни розуміють, що головний  ресурс нашого міста, нашої держави – це наші діти, і логічно, що питання лікування дітей  повинно бути одним із пріоритетів місцевої влади. Але не так сталося, як гадалося…

Уже липень – а ремонту немає. Більш ніж півроку мами з маленькими дітьми змушені заходити у захаращені розбиті приміщення дитячої поліклініки.

У міського голови Михайла Нетяжука виявилась чергова обіцянка-цяцянка людям. Йому ремонт туалетів виявився потрібніший, ніж ремонт у дитячій поліклініці. Тільки хочу зазначити шановним читачам, що «первым делом туалеты» не у місті для простих людей, а  для себе, коханих, у міській раді !!!!

Від імені фракції Політичної партії «Об’єднання  «Самопоміч» у Фастівській міській раді вимагаємо від міського голови Фастова Михайла Нетяжука негайно виконати ремонтні роботи  у приміщенні дитячої поліклініки та закупити обладнання, яке необхідне для лікування маленьких фастівчан.

Автор: Роман Кудь,
депутат Фастівської міської ради