В Обухівському районі встановили спортивні майданчики для “Workout” – в Обухові біля міні-стадіону по вул. Київській та в селі Таценки поруч зі стадіоном. “Street Workout”- це масовий рух, адепти якого займаються фізкультурою на тренувальному обладнанні, встановленому в громадських місцях – турніках, брусах, шведських стінках, руко-ходах. Вони називають себе вуличними спортсменами чи вуличними гімнастами.

Ініціювали монтаж спортмайданчиків депутат Обухівської міської ради від «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Паата Давітідзе, депутат Білоцерківської міської ради Дмитро Поліщук, який також є представником Самопомочі, за підтримки благодійного фонду “Рух Молоді” та виконавчого комітету Обухівської міської ради.

Тренування “Street Workout” покращують здоров’я, розвивають силу та витривалість, формують атлетичну статуру. Проводяться й чемпіонати “Street Workout” – як в усьому світі, так і в Україні. Причому участь у них беруть і чоловіки, і жінки.

Ініціатори руху “Street Workout” в Обухівському районі – депутати від «Об’єднання «САМОПОМІЧ» – запрошують усіх охочих приєднуватись до тренувань, як досвідчених спортсменів, так і початківців. Адже коли людина займається спортом, вона стає щасливішою, активнішою, починає радіти життю і долає депресію.

На цих спортивних майданчиках проект не закінчується, до занять спортом і надалі планується долучати дітей, молодь та дорослих. Триває робота із сільськими головами Обухівського району щодо встановлення таких майданчиків у селах, аби зробити усіх спортивними і активними!

Прес-служба Обухівської районної організації
ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ»