На позачерговому з’їзді партії “Об’єднання Самопоміч”, який відбувся 13 лютого у Харкові, була прийнята резолюція щодо оцінки ситуації в країні та діяльності уряду.

Резолюція позачергового З’їзду політичної партії

Об’єднання «Самопоміч»

Харків, 13 лютого 2016 року

Виклики, які стоять перед українським народом, вимагають рішучих, відповідальних дій та чесної оцінки ситуації.

У листопаді 2014 року партія Об’єднання «Самопоміч», усвідомлюючи необхідність політичної злагоди в країні в умовах зовнішньої агресії, враховуючи результати парламентських виборів, маючи на меті побудову успішної країни, ухвалила рішення про формування парламентської коаліції. «Самопоміч» інціювала процес створення коаліційної угоди та проголосувала за формування уряду для виконання програм, передбачених цією угодою. Ключовими завданнями нового уряду були визначені знищення корупції в країні та створення умов для відродження конкурентоздатної економіки.

Сьогодні після більш ніж річної роботи уряду на чолі з Арсенієм Яценюком ми змушені констатувати:

  • відсутність якісного публічного управління
  • провал або ж повна відсутність ключових реформ, життєво необхідних для країни
  • збереження або відновлення багатомільярдних корупційних схем, які уряд не лише не зупинив, а подекуди і сприяв появі нових
  • збідніння населення

Клептократія та олігархія не лише утримала свої позиції в країні, але й розпочала реванш, виступаючи тим самим головним союзником російського агресора у його війні проти України. Ми вважаємо, що така ситуація в країні є питанням національної безпеки і вимагає негайного втручання.

Враховуючи це Політична партія Об’єднання «Самопоміч» вважає, що відставка уряду Арсенія Яценюка є єдино можливою і цивілізованою оцінкою діяльності цього складу Кабінету Міністрів. Це єдиний спосіб запобігти формальному розвалу парламентської коаліції, призначенню нових парламентських виборів, які можуть стати серйозним вибробуванням для країни.

Доручаємо фракції Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді ініціювати створення комісії ВР щодо вивчення діяльності Кабінету міністрів під керівництвом Арсенія Яценюка.

Вимагаємо також від Президента України негайного звільнення Генерального прокурора України Віктора Шокіна, який перетворює власне відомство в зброю для політичних репресій.

Вимагаємо негайного та повного оновлення всього складу ЦВК.

Ми закликаємо усі здорові сили об’єднати свої зусилля з метою виправлення ситуації та формування професійного Уряду національної довіри, який здійнсить необхідні для країни реформи і поставить країну на шлях оздоровлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *