Місто Ірпінь тепер має пункт постійного базування швидкої допомоги

Обласна програма «Вдосконалення екстреної медичної допомоги у Київській області на 2016-2018 роки» успішно реалізовується − 13 березня відбулося відкриття підпункту екстреної медичної допомоги в Ірпені, який розмістили у приміщенні дитячої лікарні на вул. Давидчука. Тепер тутешні пацієнти можуть сподіватися на спеціалізовану допомогу за максимум 10 хвилин з моменту виклику у місті і 20 хвилин – за його межами. Радість від події з жителями Ірпеня розділили народний депутат України, заступник голови Комітету ВР з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко, Ірпінський міський голова Володимир Карплюк, депутати Ірпінської міської ради, заступники Ірпінського міського голови, медичний персонал Ірпінської центральної міської лікарні, громадськість міста. Ірина Сисоєнко, яка спрямовує свою діяльність на удосконалення роботи служби екстреної медичної допомоги переконана, що великі міста області обов’язково мають бути забезпеченими такими пунктами для того, аби надавати допомогу не тільки місцевим жителям, а й пришвидшити термін добирання медиків у дальні населені пункти області.

«Вирішуючи питання і розв’язуючи проблеми, які стосуються охорони здоров’я, я керуюся одним пріоритетом – робити усе можливе, щоб у Київській області належним чином запрацювала служба екстреної допомоги. Від того, наскільки швидко приїздить швидка допомога, залежить не тільки здоров’я, а й життя», − зауважила Ірина Володимирівна.

Хоч для ідеального функціонування екстрена служба Ірпеня потребує не менше 3-4 бригад, новостворений пункт став першою ластівкою до того, щоб кількість бригад тут збільшиться. Дотепер усі виклики з міста Ірпінь обслуговувалися Бучанською підстанцією. Після відкриття пункту постійного базування екстреної служби більша частина викликів усе одно обслуговуватиметься Бучею, але відкриття підстанції значно полегшує роботу медпрацівників. Раніше, коли бригада з Бучі була зайнята викликами в Ірпінь, то не могла приїздити в інші пункти, тепер цю проблему частково вирішили. «Впродовж двох тижнів ми сформуємо другу бригаду, яка працюватиме у новоствореному пункті базування», − обіцяє перспективу головний лікар Бучанської підстанції філії «Вишгородської станції екстреної медичної допомоги» Гонтар Володимир.

Підпункти, які відкриватимуться у Київській області й надалі, призначенні як для покращення рівня обслуговування пацієнтів, так і умов праці медичних працівників.