Ми разом з фракцією “Об’єднання “САМОПОМІЧ” Київської обласної ради після місцевих виборів, поставили собі за мету, зробити реальні дії на користь здоров’я та життя мешканців Київщини.

Саме побудова ефективної Екстреної медичної допомоги стало основою нашої роботи. Ми їздили в Харьків, вчились, працювали з фахівцями МОЗ Татьяна Тимошенко , та готували відповідну програму.

Сьогодні Київська обласна рада прийняла обласну програму “Вдосконалення екстреної медичної допомоги в Київській області на 2016-2018 роки”!!! Побудова єдиної диспетчерської, забезпечення необхідним транспортом, обладнання машин швидкої допомоги медичним обладнанням та технічними засобами зв’язку, та багато інших питань мають фінансуватись за цією програмою. Будемо контролювати виконання всіх цих задач департаментом охорони здоров’я.

Дякую обласним депутатам всіх політичних сил, голові Облради Гані Стариковій, Лев Парцхаладзе , Ольга Бабій, Наталія Бігарі. Адже питання охорони здоров’я мають бути поза межами політики! Хворіють і вмирають всі однаково..

Тож, наша мета, зменшити рівень смертності в Київській області та збільшити ефективність надання медичної допомоги.