Здоров’я підростаючого покоління і спорт тісно пов’язані. На жаль, сьогодні, приставки, комп’ютери, інтернет, соціальні мережі витісняють спорт з дитячого життя. А найкраща мотивація для занять спортом – це весело проводити час на тренуванні у колі друзів.

У суботу, 14 липня, Ірпінський осередок «Об’єднання “САМОПОМІЧ” разом з Федерацією України зі стрибків у воду провели відкриті тренування з акробатики в басейні дитячого оздоровчого табору «Дружній». В даному майстер-класі взяло участь близько сотні дітей, які оздоровлюються в даному таборі.

Юні любителі спорту мали можливість зробити черговий крок до здорового способу життя, завітавши на майстер-клас до стрибунів у воду, та на власні очі побачити, як проходять тренування майбутніх Олімпійських та чемпіонів України. Юні спортсмени, які брали участь в майстер-класі, провели відкрите тренування на суші та у воді, ознайомили дітей зі своїм тренувальним процесом та поділились секретами майстерності, надали можливість всім присутнім самим опанувати елементарні навички з цього виду спорту. Також під час спілкування зі спортсменами відпочиваючі табору дізнались багато нового та цікавого про процес організації даного виду спорту в Україні та його історію.

Подібні майстер-класи дуже важливі для виховання сучасних дітей, адже маючи можливість побачити це все на власні очі від юних спортсменів діти будуть наслідувати їм, та намагатись ставати кращими.

Для дітей також було проведено естафети та квести на свіжому повітрі, ознайомились з правилами поведінки на воді, чого не можна робити та як і де правильно стрибати, щоб не нашкодити своєму здоров’ю.

Від побаченого діти були у захваті, більшість з яких виявили бажання займатись цим видом спорту, оскільки він містить акробатику, батутну підготовку, навчає плавати та пірнати, а найголовніше, розвиває дихальну систему та вчить, як поводитись на воді в екстремальних ситуаціях.

Після проведеного майстер-класу всіх охочих запросили та подарували квитки на Чемпіонат світу зі стрибків у воду серед юніорів, який буде проходити в місті Києві з 22 по 29 липня.

Ірпінський осередок «Об’єднання «САМОПОМІЧ» буде і надалі проводити подібні заходи, оскільки ми виступаємо за розвиток спорту серед дітей та здорове молоде покоління​.