Останнім часом Об’єднання «САМОПОМІЧ» намагаються дискредитувати в с. Коцюбинському. Політичні сили та люди, яким це вигідно повідомляють про передачу квоти члена ТВК Коцюбинського від Об’єднання «САМОПОМІЧ» на користь якихось третіх сил.

З метою недопущення дискредитації роботи Об’єднання «САМОПОМІЧ» у Києво-Святошинському районі, повідомляємо.

  1. Члени ТВК Коцюбинського не приймали участі в будь-яких прес-конференціях за участю в.о. Коцюбинського міського голови.
  2. Об’єднанням «САМОПОМІЧ» двічі!!! (22.04.2018 р. та 22.05.2018р.) було подано до Ірпінської міської виборчої комісії подання на заміну членів комісії, поданих за квотою «САМОПОМОЧІ» для усунення будь-яких маніпуляцій щодо їх заангажованості, однак ні разу після цього комісія не зібралася.
  3. Об’єднання «САМОПОМІЧ» залишає за собою право на підставі ч. 7 ст. 94 Закону України «Про місцеві вибори» звернутися до Центральної виборчої комісії зі скаргою про дострокове припинення повноважень Ірпінської міської виборчої комісії через систематичне невиконання міською виборчою комісією покладених на неї обов’язків. Принагідно зазначити, що за скаргою «Об’єднання» Самопоміч» у 2016 році №152/1-13 від 19.07.2018 р. Центральна виборча комісія вже визнавала бездіяльність Ірпінської міської виборчої комісії та припиняла достроково її повноваження через аналогічне штучне затягування прийняття рішень, ініційованих Об’єднанням «САМОПОМІЧ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *