На День міста Борисполя ГО «Об’єднання «Самопоміч» здійснила мрію дітей з особливими потребами. Ідея придбати м’який ігровий дидактичний модуль «Інтелектуальна черепаха» в реабілітаційну установу «Наш дім» виникла давно, от тільки вартість – не по кишені. Аби зібрати необхідну суму коштів «Самопоміч» влаштувала гаражний розпродаж, досить популярний на Заході. Речі, які не використовуються або, що називається «не знаєш куди приткнути» несли усі: представники влади, небайдужі мешканці, активісти організації. Дехто і «від серця відривав», аби долучитися до благородної справи.

З 11:00 і до 15:00 алея мистецтв була більше схожою на ярмарку, де серед всякого добра переважали картини, прикраси, посуд, одяг, який демонстрували моделі. В окремій палатці свої роботи представили і вихованці установи – діти з особливими фізичними потребами. Парадокс, однак ніхто не торгувався: усвідомлюючи, на що збирають кошти, кожен кидав до скриньки стільки, скільки попросять за той, чи інший виріб.

Активіст «Об’єднання «Самопоміч» Борис Шапіро провів аукціон, першим лотом якого, купленого за 600 грн, стала робота «Нашого дому». А далі…«понеслася душа до раю»: музичний інструмент калімба – широко відомий в Африці і Південно-Східній Азії, книги, платівки, диски з музичними записами. Свого покупця знайшла навіть антикварна чавунна праска, яка нагрівається від вугілля. Серед усього можна було придбати і повітря – ставши між двома Борисами і загадати бажання.

Завдяки гаражному розпродажу вдалося зібрати 18500 грн, які підуть на потреби дітей з особливими потребами Борисполя.

Тетяна Підгурська

SONY DSC