Вперше з 90-х років у Броварах почалося проектування шкіл, які планується фінансувати одночасно з міського, обласного та державного бюджетів.

У березні 2016 року на сесії Броварської міської ради голова фракції «Самопоміч» Андрій Василенко підняв питання про проектування та будівництво шкіл і дитячих садків у місті. Оскільки в останні роки будівництво шкіл у Київській області здійснювалось лише у Києво-Святошинському районі, то депутат Київської обласної ради Олексій Дорошенко разом з членами міської команди «Самопоміч» виїжджали у ряд міст для зустрічей з проектувальниками шкіл і садків, а також їх замовниками. Деякі міста області з високою щільністю житлової забудови для вирішення питання дошкільної освіти будують міні садки на 75 дітей вартістю 12,5 млн грн. Проект такого садка коштує всього 300 тис грн.

Фахівці броварської команди «Самопоміч» разом із співробітниками управління освіти та відділу капітального будівництва Броварської міської ради розробили технічне завдання на проектування нової школи і почали збирати перші ескізні пропозиції. Вони були надані проектантами, яких залучила наша команда. Були перевірені наявні у місті вільні ділянки для шкіл. З них було обрано дві: під будівництво нової школи на вул. Симоненко на 1890 міст та будівництво початкової школи при середній школі №10 по вул. Петлюри (Черняховського) на 900 дітей. В грудні 2016 року вже були проведені конкурси на проектування середньої школи на вул. Симоменка (за NOVUS) та початкової школи біля СШ №10 по вул. Петлюри. Планується, що перші кошти на будівництво нових шкіл вже можуть бути виділені у другому півріччі цього року. Депутат Київської обласної ради Олексій Дорошенко