13 вересня у місті Біла Церква за ініціативи народного депутата Верховної Ради України Ірини Сисоенко проведено робочу зустріч очільників міста, медичної спільноти та експертів щодо створення Білоцерківського госпітального округу. На порядку денному три основних блоки питань:

І. ПМСД
1. Опрацювання програми розвитку ПМСД м. Біла Церква: методика розрахунку оснащення амбулаторії, проекти листів, рішень міськвиконкому. Обговорення питання термінової необхідності реорганізації закладів охорони здоров’я в комунальні некомерційні підприємства (медичний заклад).

ІІ. ГОСПІТАЛЬНИЙ ОКРУГ
1. Обговорення статистичних даних рівня травматизму, загального рівня захворюваності районів госпітального округу (ГО) з відокремленням даних по інфарктам, інсультам.
2. Обговорення можливих шляхів фінансування закладів охорони здоров’я (ЗОЗ) в майбутньому періоді в рамках запропонованої концепції реформування.
3. Обговорення стратегії та етапи впровадження програм розвитку ЗОЗ в рамках проектного Білоцерківського ГО. Можливі шляхи реалізації.
4. Обговорення концепції реформування ЗОЗ в межах проектного Білоцерківського ГО.
5. Обговорення програми добровільного медичного страхування.
6. Опрацювання ЗОЗ міста Біла Церква виявило необхідність в додатковій інформації по ЗОЗ м. Біла Церква.

ІІІ. Лікарня інтенсивного лікування (ЛІЛ)
1. Доопрацювання робочого проекту структури ЛІЛ з розбивкою на відділення, ліжка. Взаємоузгодження висновків та формування остаточного бачення проекту майбутньої ЛІЛ.
2. Обговорення кадрового питання ГО. Аналіз статистичної інформації по кадрам ГО з подальшим формуванням проекту, як будуть розподілені спеціалісти між ЛІЛ та Центральною районною лікарнею (ЦРЛ) ГО.
3. Обговорення шляхів можливого фінансування ЗОЗ м. Біла Церква в розрізі створення ЛІЛ на базі Міської лікарні №2 та реорганізації інших міських лікарень.

На сьогодні визначені чіткі кроки реалізації проекту програми Білоцерківського госпітального округу, старт виконання програми почнеться найближчим часом. Переконані, що медицина в нашій країні може бути гідною та доступною для кожного мешканця села та міста!