22 березня 2016 року, депутати від «Об’єднання «Самопоміч» в Броварах, прийняли рішення за яким виключено зі складу фракції депутата міської ради Семенова Максима. Дане рішення фракція приймала виважено, з наданням можливості кожному з 14 членів команди заслухати пояснення Максима Семенова. Причиною виключення депутата стало голосування по ключовим питанням всупереч узгодженого рішення фракції та порушення статуту партії. А саме те що, Семенов підтримав пропозицію міського голови Ігоря Сапожка затвердити своїми заступником колишню регіоналку Ларису Виноградову, а в якості керуючого справами виконкому екс-працівника КДБ Костянтина Кузнєцова.

«Депутат Броварської міської ради Максим Семенов, проголосувавши врозріз з рішенням фракції, пішов всупереч принципам та цінностям, які існують в «Об’єднанні «Самопоміч», де єдність – є однією з основних засад», – заявила голова Київського обласного «Об’єднання «Самопоміч» Ірина Сисоєнко.

«В маніфесті «Об’єднання «Самопоміч» зазначено: «В єдності – сила!». Відповідальність, вміння поєднувати своє «Я» з волею та мораллю, віра в життєву правду – ось важливі цінності «Самопомочі». Головна мета партії – згуртувати навколо себе чесних, активних людей, які спільно працюватимуть на благо країни та її громадян, а не користуватимуться повноваженнями для власних інтересів чи амбіцій. Це стосується кожного члена політичної сили без винятку», – зазначила Ірина Сисоєнко.

За словами народного депутата, політична сила несе відповідальність за всі свої дії і рішення, які виходять від неї та її членів. Кожен місцевий депутат повинен усвідомлювати, що діє в інтересах людей, які голосували не лише за нього персонально, а в першу чергу, підтримали партію від якої він висувався.

«Кожен має право на помилку, але завжди потрібна мужність її визнати. Добровільно скласти з себе повноваження депутата міської ради – буде гідно і по-чоловічому. Це чесно в першу чергу перед самим собою, а також перед виборцями, які підтримали кандидатуру Семенова на виборах, та мешканцями Броварів», – сказала голова Київського обласного «Об’єднання «Самопоміч».

«Звертаюсь до Максима Семенова з вимогою добровільно здати депутатський мандат. Такий вчинок буде гідним чесної людини і справжнього чоловіка. Адже йому жити та працювати в місті Бровари, дивитись кожний день в обличчя своїм рідним і виборцям, які підтримали його як члена партії «Самопоміч». Потрібно чесно визнати, що не вдалося спрацюватись, вибачитись і піти», – заявила Ірина Сисоєнко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *