У п’ятницю голова Київського обласного об’єднання “Самопоміч” Ірина Сисоєнко, разом з заступником міністра охорони здоров’я Романом Василишиним та головою комісії з питань охорони здоров’я Київоблради Наталією Бігарі зустрілися з лікарями Броварів та обговорили нагальні проблеми місцевої медицини.

Порушили тему автономізації медичних закладів. Цікаво, що деякі медпрацівники сприймають її негативно і вважають її першим кроком до приватизації. “Я запевнила, що всі медичні установи належатимуть державі, але будуть переведені зі статусу бюджетних до неприбуткових підприємств. Це дозволить головним лікарям регулювати та тримати на балансі бюджет установи, і сприятиме розвитку державно-приватного партнерства. Це стане важливим досягненням медичної реформи”, – запевнила всіх присутніх народний депутат Ірина Сисоєнко.
У ході робочих зустрічей з лікарями Київщини біло виділено декілька нагальних проблем. Це, в першу чергу, потреба у відкритті амбулаторій та закладів сімейної медицини, великий попит на лікарів різних напрямів, нестача карет швидкої допомоги та недостатнє забезпечення закладів медицини лікарськими препаратами.
“У результаті сьогоднішнього обговорення ми змогли налагодити важливий зв’язок між владою та медичними працівниками, аби без будь-яких бюрократичних зволікань швидко та ефективно знайти вихід зі складних ситуацій конкретно Броварського району. Медичні працівники та їхні проблеми нарешті були почуті, а отже, перший крок зроблено. Принцип прямого контакту показав хороший результат, і я планую й надалі брати участь у сумісних обговореннях проблем медицини з місцевими лікарями”, – підсумувала голова Київського обласного об’єднання “Самопоміч”.

iss

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *